Україна

Ляшка призначили головним санітарним лікарем України

Відтепер він буде комунікувати та координувати дії органів державної влади, усіх необхідних служб для того, щоб максимально якісно організувати роботу щодо запобігання потрапляння на територію України коронавірусу

Уряд призначив Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни, щоб максимально організувати роботу щодо непотрапляння коронавірусу на територію України.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу за підсумками засідання Уряду, передає 1NEWS.

“В Україні досі не зафіксовано випадків захворювання на коронавірус. Ми сьогодні для того, щоб підсилити систему, яка має запобігати проникненню цього захворювання на територію України, призначили пана Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни. Від сьогодні персонально ця людина буде комунікувати та координувати дії органів державної влади, усіх необхідних служб для того, щоб максимально якісно організувати роботу щодо запобігання потрапляння на територію України цієї інфекції та протидії її поширенню. Тобто локалізацію – у випадку, якщо вона таки буде зафіксована на нашій території”, – заявив Гончарук.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close