УкраїнаЦікаве

Льовочкін заявляє про погрози вбивства з боку МВС України

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін заявляє про погрози фізичного усунення, які лунають зі сторони «верхівки» Міністерства внутрішніх справ України. Про це 1News повідомила прес-служба політика.

народний депутат Сергій Льовочкін

«На адресу Сергія Льовочкіна звучать погрози фізичного усунення, які лунають із боку керівництва МВС. Так, нещодавно ми отримали інформацію про замах на опозиційного політика, який планувався за їх участю», – говориться у повідомленні.

Прес-служба додає, що за Сергієм Льовочкіним співробітниками поліції ведеться незаконне стеження, а його сім’я, включаючи неповнолітніх дітей, «незаконно переслідується в рамках сфабрикованих на замовлення нинішнього керівництва МВС кримінальних справ».

«Керівництво МВС вже три роки витрачає державні гроші на переслідування людей і компаній-опонентів верхівки партії «Народний фронт». У центральному апараті МВС створено спеціальну групу слідчих, яка працює проти політичних опонентів керівників «Народного фронту». За словами одного зі слідчих нам стало відомо, що недавно в будівлі МВС проводив нараду Арсеній Яценюк щодо переслідування слідчими Сергія Льовочкіна», – говориться у повідомленні.

Також прес-служба додає, що МВС займається політичним переслідуванням Сергія Льовочкіна та пов’язаного з ним телеканалу «Інтер». «Посадові особи партії «Народний фронт» неодноразово намагалися позбавити «Інтер» мовної ліцензії, вперше – ще в 2015 році за новорічний концерт. З 2016 року не розслідуваний підпал будівлі телеканалу, хоча винні добре відомі, як відомо і те, що за цим підпалом стоять міністр внутрішніх справ і його підручні», – зазначається у повідомленні.

Прес-служба політика при цьому стверджує, що керівники «Народного фронту» використовують свої «квоти» у владі для політично мотивованих переслідувань своїх опонентів та пов’язаних з ними бізнесів.

Нагадаємо, у серпні 2017 року колишній радник голови МВС України Ілля Кива заявив, що готує звернення до президента України і НАБУ «про негайне розслідування злочинного збагачення державного службовця, який зрадив інтереси України, причетного до розгону студентів на Майдані, до розв’язування війни на Донбасі і одного з головних корупціонера країни Народного Депутата Сергія Льовочкіна». «І якщо президент та НАБУ до сих пір не знайшло в собі сили і сміливості почати дійсно боротьбу з корупцією в країні, ми зобов’язані їм допомогти. Я знищу зрадників України!», – заявив Ківа, додавши фото Льовочкіна до свого повідомлення у «Фейсбук».

У квітні 2017 року прес-служба «Опозиційного блоку» заявляла про те, що керівництво МВС України організувало незаконне стеження за нардепом, заступником голови фракції «Опозиційний блок» Сергієм Льовочкіним.

«Співробітники спецпідрозділу «Титан» МВС, що працюють з Льовочкіним за договором охорони, неодноразово фіксували стеження за його пересуваннями і офісом, яке велося співробітниками сьомого управління МВС, що підкоряється міністрові Авакову. Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом по лінії 102….7 квітня екіпаж автомобілю «Шкода» був затриманий співробітниками охорони Льовочкіна, на місце був викликаний поліцейський патруль. Однак екіпаж «Шкоди», щоб уникнути розборок з патрульною службою, використали спецталон, виданий екс-главою поліції Деканоідзе. Патруль поліції відпустив затриманих, заявивши, що це їхні колеги – співробітники поліції», – говорилось у повідомленні прес-служби політика.

Раніше «Опозиційний блок» поширив заяву, в якій назвав можливих замовників та організаторів підпалу однієї з будівель телеканалу «Інтер».

«В кінці серпня 2016 року в середовищі київських радикалів почався набір і підготовка бійців для «силових» акцій проти телеканалу «Інтер». Ця робота здійснювалася під керівництвом екс-глави департаменту по боротьбі з наркотиками Іллі Ківи, найближчим помічником міністра Авакова А.Б. і відомим націонал-радикалом Дмитром Корчинським….За дорученням І. Ківи, безпосередню організацію дій бійців-учасників терористичної атаки 4.09.16 з захоплення і підпалу телеканалу «Інтер», здійснювали Олексій Копишинський, 26.12.1986 р.н., відомий під кримінальною кличкою «Качок» і Вадим Мізера, 18.03. 1980 р.н., кримінальна кличка «Мізер». О. Копишинський виїжджав до Білої Церкви, де проводив підбір бійців і попередній інструктаж. До і після терористичної атаки на телеканал «Інтер» 4.09.16, бійців привозили в «Київспортклуб». Там О.Копишинський проводив розрахунки з бійцями, отримуючи для цього гроші у І.Ківи. Відомо, що бійці, які увірвалися і підпалили будівлю телеканалу отримали по 200 дол. США, бійці групи прикриття по 100 дол. США», – говорилось у повідомленні «Опозиційного блоку».

Новини за змістом

Загрузка...
8peK Mobster
Загрузка...
Close