Україна

Лоукостер SkyUp виконає низку нерегулярних рейсів до Грузії, Узбекистану та Азербайджану

Авіакомпанія SkyUp у грудні та січні виконає низку нерегулярних рейсів до Грузії, Узбекистану та Азербайджану, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт SkyUp.

«Протягом грудня та січня авіакомпанія SkyUp виконуватиме нерегулярні рейси за маршрутами Київ — Тбілісі — Київ, Київ — Ташкент — Київ та Київ — Баку — Київ», – йдеться у повідомленні.

Рейси Тбілісі — Київ заплановані 19, 26 та 30 грудня 2020 року; рейси Київ — Ташкент на 17, 24 грудня 2020 року і 6 та 20 січня 2021 року, рейси Ташкент — Київ відбудуться 17, 24 грудня 2020 року та 7 і 21 січня 2021 року; рейс Баку — Київ планується 28 грудня 2020 року.

Ціни на квитки стартують від 8 тис. 100 грн.

Водночас в авіакомпанії нагадали, що з 8 липня 2020 року в’їзд у Грузію передбачає відбуття власним коштом 8-денного обов’язкового карантину чи проходження кожні 72 години ПЛР-тестування. Дозволено в’їзд громадян України у справах бізнесу на запрошення грузинських компаній. Заява на отримання дозволу на в’їзд подається на урядовому сайті.

З 1 жовтня 2020 року для в’їзду в Узбекистан потрібно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніш як за 72 години до прибуття в країну.

Після в’їзду в Україну не потрібно самоізолюватися чи здавати ПЛР-тест, якщо на дату вильоту країна вильоту перебуває у переліку «зелених» країн МОЗ України.

Разом із тим подорожувальникам потрібно мати страховий поліс, що передбачає лікування від COVID-19.

Напередодні вильоту слід перевірити актуальну інформацію про правила перетину кордонів в офіційних джерелах, зокрема на сайтах МЗС та МОЗ України.

Як повідомлялося, у грудні та січні авіакомпанія також виконає нерегулярні рейси до Чехії, Італії та Франції.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button