Україна

Лоукостер SkyUp буде виконувати авіарейси в Будапешт і Стамбул

Комісія Державної авіаційної служби України рекомендувала голові служби надати авіакомпанії SkyUp Airlines право на експлуатацію повітряних ліній Київ – Будапешт (Угорщина) – Київ і Київ-Стамбул (Туреччина) – Київ з 1 травня цього року на необмежений термін, передає 1NEWS з посиланням на сайт Державіаслужби.

“Відповідно до Протоколу № 60 Комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби… надати ТОВ «Авіакомпанія Скайап» право на експлуатацію повітряної лінії: Київ – Будапешт (Угорщина) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: з 01.05.2020 на необмежений строк”, – йдеться у повідомленні.

Також комісія Державіаслужби рекомендувала надати ТОВ “Авіакомпанія Скайап” право на експлуатацію повітряної лінії: Київ – Стамбул (Турецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права з 01 травня 2020 року на необмежений строк.

Крім того, Державіаслужба анулювала права авіакомпанії “Атласджет Україна” на експлуатацію повітряних ліній Київ-Стамбул-Київ (тричі на тиждень) і Одеса-Стамбул-Одеса (сім разів на тиждень), а також відмовила “Азур Ейр Україна” літати за маршрутом Київ-Стамбул-Київ (сім разів на тиждень).

Повідомляється також, що комісія залишила без розгляду заяви авіакомпаній “Елерон” і “Меридіан” щодо отримання права на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаперевезень в інших державах.

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, який виконує чартерні та регулярні перевезення за лоукост-моделлю. Створений у червні 2017 року. Перший політ здійснив 21 травня 2018 року.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close