Україна

Литвин покинув групу «Воля народу»

Депутат Верховної Ради України Володимир Литвин вийшов з депутатської групи «Воля народу». Про це він сказав з трибуни парламенту, інформує 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

«Я вимушений зробити його (звернення, — ред.) безпосередньо у сесійній залі, відповідно до частини 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України, повідомляю про свій вихід з депутатської групи «Воля народу», — зазначив нардеп.

При цьому він не озвучив причини свого виходу. Відзначимо, що після виходу Литвина у складі групи залишилося 18 парламентарів.

Відповідно до регламенту, позафракційні народні депутати можуть входити до складу депутатських фракцій або об’єднуватися у депутатську групу народних депутатів. Кількість осіб у депутатській групі не може бути менше, ніж кількість осіб в найменшій фракції, яка сформована протягом першої сесії. Тобто, найменша кількість депутатів, необхідна для існування групи в цьому скликанні — 19.

У вересні спікер Верховної Ради України Андрій Парубій у ході пленарного засідання оголосив про входження народних депутатів Максима Микита і Олександра Супруненка до складу депутатської групи «Воля народу».

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close