Україна

Лікар розповів про стан здоров’я колишніх бранців Кремля (ВІДЕО)

Звільнені з російського ув’язнення українці продовжують проходити обстеження в лікарні Феофанія, де і будуть продовжувати лікування. Для кожного потрібно індивідуальне лікування, перш за все — фізичне лікування, а також спокій, щоб психологічно відійти від пережитого. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Більше інформації медик не розголошує. Зазначив лише, що жоден з уже колишніх ув’язнених не потребує інтенсивної терапії.

“Дуже сподобався один пацієнт. Він вдячний, що тепер вже в Україні і за допомогу, яку йому надали. Всі пацієнти без винятку, навіть ті, які зараз не хочуть проходити, а хочуть побути з родичами. Всі вони погоджуються на те, що вони в найближчому періоді будуть обстежені. Найближчий період — це понеділок”, — прокоментував заступник головного лікаря Андрій Строкань, повідомляє 5 канал.

Один зі звільнених українців Володимир Балух вранці повернувся в медустанову, проте з журналістами не став спілкуватися, пообіцявши, що обов’язково дасть коментарі, але коли відпочине.

7 вересня 35 українських політв’язнів та військовополонених моряків ступили на українську землю. Їх обміняли на проросійськи налаштованих громадян та бойовиків, які сиділи в українських тюрмах.

У тюрмах Росії залишається 88 політв’язнів громадян України. На окупованому Донбасі, за даними СБУ, знаходиться ще 223 особи.

Back to top button