Україна

Лідером антипатій українців є Росія

20% опитаних українців ставляться до РФ "дуже тепло" або "тепло", тоді як 52% - "холодно" або "дуже холодно"

50% українців відчувають “тепле” або “дуже тепле” ставлення до Польщі, тоді як 52% – “холодне” або “дуже холодне” ставлення до Росії.

Про це свідчить дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, яке проводилося на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI), – повідомляє 1NEWS.

Найтепліше ставлення опитані громадяни України відчувають до Польщі (50%), Європейського Союзу в цілому (49%) та Білорусі (47%). Відсоток опитаних українців, які ставляться до цих країн (та об’єднання) “холодно” або “дуже холодно” відносно невеликий: Польща (5%), ЄС (8%), Білорусь (6%).

Лідером антипатій українців є Росія. 20% опитаних ставляться до РФ “дуже тепло” або “тепло”, тоді як 52% – “холодно” або “дуже холодно”.

До Румунії “дуже тепле” або “тепле” ставлення відчувають 21% опитаних, “холодне” або “дуже холодне” – 12%.

До Угорщини “дуже тепле” або “тепле” ставлення відчувають 23% опитаних, “холодне” або “дуже холодне” – 17%.

Разом з тим Румунія є лідером серед країн, до яких українці ставляться нейтрально (62%).

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 29 вересня по 14 жовтня 2018 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Джерело: “Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close