Україна
Гаряча новина

Лідер «Самопомочі» відмовився від участі у виборах на користь іншого кандидата

Мер Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах Президента на користь Анатолія Гриценка. Про це він сказав на брифінгу 1 березня.

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», – сказав Садовий.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, вчора Андрій Садовий провів зустріч з Анатолієм Гриценком.

Згодом з’явилась інформація про те, що Садовий також провів у Києві зустріч з Володимиром Зеленським.

28 лютого на своїй сторінці у Facebook Садовий написав, що «йдучи на вибори, він чудово усвідомлював бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі».

«Протягом кампанії мій штаб уважно відслідковує результати достовірних соцопитувань та тенденції. Я особисто багато спілкуюсь з людьми в регіонах. Очікуємо останні дані, які стануть вирішальними для подальших дій. Показники, на які будемо звертати увагу — рейтинг, динаміка та рівень довіри в суспільстві. Переконаний — єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти. Журналістські розслідування показують нам лише вершинку корупційного айсбергу. Реальність значно страшніша і змінити її ми повинні!», – написав Садовий.

За даними джерел «Української правди», зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Поки що ніяких умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський (мається на увазі у команді Анатолія Гриценка – ред. 1News), через це ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які пропонуватиме Гриценко», – пояснили джерела в оточенні Садового.

В свою чергу Анатолій Гриценко подякував Андрію Садовому за підтримку. «Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!», – написав Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close