Україна

Лідер фракції «Слуга народу» заявив, що знає, хто такий Джокер

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що людина, яка називає себе пранкером Джокером, має відношення до пропрезидентської партії. Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Страна».

фото 1News

«Це хороший хлопець… Це одна людина, не скажу, хто. Але він має відношення до «Слуги народу»», – заявив Арахамія.

В той же час він заявив, що позитивно оцінює те, чим займається Джокер.

«Я б і сам хотів робити щось подібне. Я займався соціальною інженерією, а це і є пранк в чистому вигляді. У мене б добре вийшло. У цій державі всі – Джокери», – зазначив він.

Відповідаючи на питання, чи спілкувався він особисто з Джокером, Арахамія відповів, що наживо ні. «Я його особисто не знаю. Але у мене є гіпотеза, хто це….», – додав він.

Лідер фракції «Слуга народу» додав, що у нього в сесійній залі парламенту лежить пляшка віскі для Джокера. «У мене під сидінням в Раді лежить пляшка віскі – це для нього. Ми з ним домовилися, що коли зустрінемося, я йому її передам….Я його поважаю. Як тільки ця пляшка віскі пропаде, для вас це буде сигналом, що я нарешті побачився з Джокером», – зазначив Арахамія.

В той же час Давид Арахамія вважає, що Телеграм-канал «Темний лицар» веде народний депутат Олександр Дубінський.

«Я думаю, що це Олександр Дубинський з декількома друзями (веде Телеграм-канал – ред. 1News)…  В якийсь момент я думав, що вони всі втрьох (народні депутати Олександр Дубінський, Максим Бужанський та Олександр Куницький – ред.), але зараз я думаю, що Куницький в цьому участі не бере. Можливо, гостьовий автор – Бужанський, а основний – Дубінський», – зазначив лідер фракції «Слуга народу».

Він також додав, що зміг підловити Дубінського в одному моменті, коли той «спалився» на веденні Телеграм-каналу «Темний лицар».

«На YouTubе-каналі Дубінського ще не встиг довантажитися ролик, а «Темний лицар» його вже прокоментував. Потім він це виправив, але було вже пізно. І ще був один момент. Історію з американським паспортом я сам їм запустив (мається на увазі історія про нібито наявність паспорту США у Давида Арахамії – ред.). По великому секрету розповів одній людині…. «Темному лицареві». Потім всі дивилися, де цей фейк вилізе. Тупий фотошоп», – зазначив Арахамія.

Телеграм-канал “Темний лицар” вже відреагував на заяву Арахамії: “Арахамія в інтерв’ю “Стране” повідомив, що наш Телеграм-канал веде Дубінський разом з бодібілдером-сталіністом та автопігмеєм. Можемо офіційно заявити – Арахамія довбо*б. І Дубінський теж. За інших не скажемо. Намагаємось справ не мати” (в оринігалі російською мовою – ред.).

Back to top button