Україна

Лідер фракції «Самопоміч» пояснив – чому Гройсман зацікавлений у сміттєвому колапсі Львова

Соратник Садового, лідер фракції «Самопоміч» у парламенті, нардеп Олег Березюк переконаний, що керівництво країни зацікавлене у сміттєвому колапсі, щоб знизити рейтинги партії «Самопоміч», інформує 1News з посиланням на Главком.

Таку думку він висловив в інтерв’ю виданню. За словами Березюка, у Львові «80 з гаком відсотків людей розуміють справжню причину проблеми сміття».

«Уявіть лише, президент України на виборах отримав 70% голосів львів’ян. Сьогодні би за нього проголосували 7% львів’ян», — стверджує соратник Садового. Він пояснив, що про це свідчать дані опитування, які у Львові проводили кілька агенцій.

«Чому вони загострили так боротьбу і це знущання над людьми? Тому що вони пару тижнів тому побачили нові соціологічні дослідження, побачили, що вперед вириваються «Самопоміч» і «Батьківщина», а вони — партія влади — пропадає. І тому вони вирішили деспотичним способом боротися за свою перемогу», — заявив Березюк.

На зауваження, що фіксуються випадки, коли обурені мешканці містечок зупиняють фури зі львівським сміттям, нардеп сказав: «Це все було організовано спеціальними службами. Розумієте, мери інших міст з поваги до Львова брали сміття, були укладені договори. Але машини зупиняли або мешканці, яких приводили, або правоохоронні органи і без пояснень повертали назад».

«Якщо добре організувати все, визначити, наприклад, 40 полігонів — це буде одна машина на день, це ніщо. Але це допомога і підтримка. Проте немає такої мети влади. Немає мети підтримати. Це деспотія деспотій, але страждає імідж міста і люди, не політична партія. Львів — це місто волі, яке ніколи не замислювалось над тим, приходити чи ні на допомогу іншим в боротьбі за здоровий глузд. А що робить влада? Вони відверто брешуть, дезінформують населення України вже рік. Ми кажемо: не робіть цього, ви ж будете недобре виглядати, рано чи пізно правда стане всім відома», — зазначив Березюк.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close