Україна

Ла Сесілія: Україна може стати “економічним дивом”

Посол Італії в Україні Давіде Ла Сесілія заявив, що Україна може стати черговим “економічним дивом”. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Економічну правду.

13 червня в Римі відбудеться італійсько-український бізнес-форум, присвячений трьом секторам: енергетиці, інфраструктурі та сільському господарству.

“Якою б фантастичною країною для візиту вона була, якби були кращі дороги”, – сказав посол. “Це велика, велика країна; вдвічі більша, ніж Італія, а сполучення – це все. Є компанії в Італії, які мають високі позиції в будівництві інфраструктури та електронної інфраструктури також”, – сказав він.

“Ми дуже спеціалізуємося на сільськогосподарській техніці, тому ми можемо забезпечити ключове обладнання для українського сільського господарства”, – зазначив дипломат.

“Я вважаю, що Україна – це чергове економічне диво. Це дійсно маленький Китай з точки зору ресурсів, талантів і простору”, – сказав Ла Сесілія.

“Наші компанії повинні мати всі можливості, щоб максимально використати той момент, коли законодавство та його впровадження почнуть цей економічний бум”, – додав він.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close