Україна

Літаки скидали бомби та стріляли із ракет. ЗМІ показали видовищні фото військових навчань на Волині

На полігоні перевіряли вміння і досвідчених пілотів, і курсантів.

Учора, 14 вересня на Волині в рамках військових навчань екіпажі бомбардувальної авіації відпрацьовували завдання на авіаційному полігоні «Повурськ».

Про це повідомляє Волинь Post.

Читайте також:

У Швеції проводять масштабні навчання за підтримки НАТО

«Протягом 12-15 вересня на території країни відбувається низка командно-штабних навчань «Непохитна стійкість — 2017». Учора, 14-го, на полігон «Повурськ» прилітали бойові літаки із Луцького аеродрому, аби відпрацювати низку цілей», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у рамках навчань пілоти не знали заздалегідь, куди доведеться летіти та які цілі вражати: бойова авіація була приведена до готовності на низці аеродромів.

Під час навчань перевіряли вміння і досвідчених пілотів, які зокрема, є учасниками АТО, і  курсантів старших курсів авіаційного факультету Харківського національного університету. 

За завданням, спочатку рухався літак-розвідник, після якого до справи бралася бойова авіація – літаки скидали бомби та стріляли із ракет у визначені цілі. До навчань задіяли літаки СУ-24 та Л-39.

Нагадаємо, в Україні з 12 до 22 вересня триватимуть військові навчання Rapid trident-2017. У Міноборони України розповіли, що в них візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.

Джерело: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close