Україна

“Київстар” знову змінює тарифи

"У період з 21 лютого по 15 квітня припиняють свою дію деякі національні та регіональні тарифні лінійки для абонентів передплаченої форми обслуговування

Із 21 лютого мобільний оператор “Київстар” розпочинає зміну умови деяких тарифних планів для абонентів передплаченої форми обслуговування. Також припиняють дію 6 інтернет-пакетів

 

Про це повідомляє 1NEWS.

“У період з 21 лютого по 15 квітня припиняють свою дію деякі національні та регіональні тарифні лінійки для абонентів передплаченої форми обслуговування. Абоненти застарілих тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів у SMS-повідомленні, при дзвінках на короткий номер 466, а також на сторінках з умовами їх тарифних планів у розділі “Архів тарифів”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, телеком оператор не називає, які конкретно тарифні плани будуть змінені.

Водночас, з 22 лютого припиняють дію такі інтернет-пакети: “Пошук”, “Спілкування”, “Розваги”, “Безлімітний Інтернет”, “Інтернет 1000”, “Вільний Інтернет”. Це рішення у компанії пояснюють тим, що діючі тарифні плани містять великі обсяги мегабайтів для використання послуги мобільного інтернету, тому попит на замовлення додаткових платних пакетів мегабайтів знижується.

Щодо зміни тарифних планів повідомляється, що кожному абоненту буде запропонований альтернативний тарифний план із діючої лінійки з покращеними умови та більшим обсягом послуг (більше хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України та для міжнародних дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайтів мобільного інтернету, більше додаткових послуг).

Абоненти також зможуть обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Якщо абонент не змінить свого тарифу самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один із днів у період із 21 лютого по 15 квітня.

Джерело: Київстар

Tags
загрузка...

Related Articles

3 Comments

  1. І коли ця мерзенна, зажерлива зграя шакалів нажереться, коли її розірве від надприбутків? Вони подумали, що більшості населення України, в тому числі пенсіонерам не потрібні їх інтернет і додаткові мегабайти. Залишіть цій категорії населення мінімальні тарифи лише для дзвінків…
    А антимонопольний комітет може щось вдіяти щодо захисту цієї малозабезпеченої категорії населення, чи гріш йому ціна?

  2. Нам не нужен их “улучшеный тариф”. Зато с каждого они хотят содрать минимум 30 гривен в месяц на пустом месте! Причем эта скотобаза заблокировала даже те дешевые тарифы, которые предлагала еще тем, кто менял тарифы в январе! Теперь минимальный тариф – 75 грн в месяц.

  3. от их” улучшений” одни неприятности. Как только написали что интернет будет быстрее работать при увеличении платы за месяц так и жди, что он еще медленнее работает. Вот сейчас не могу страницу перевернуть. Зависает на все 120 грн, которые я теперь буду платить с 1 марта. И тарифы на мобильные телефоны совсем бандитские. Короче улучшений нет никаких. Улучшения только им в карман с нашего. В остальном еще хуже все стало.

Back to top button
Close