Україна

Київський метрополітен можуть закрити для жебраків, агітаторів і людей в неохайному одязі

Київська міська рада розробила нові правила користування метрополітеном, які будуть забороняти вхід в “підземку” жебраком, агітаторам, людям у нетверезому вигляді і в неохайному одязі. Проект відповідного рішення опублікований на сайті Київміськради, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Згідно з пропонованими правилами, пасажири метро зобов’язані: мати належний (охайний) зовнішній вигляд, бути в одязі, що не має специфічного або неприємного запаху. Вхід в метро буде заборонений частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні.

У старих правилах була лишень заборона на перебування в метрополітені без взуття.

Крім того, на території метрополітену не можна буде їздити на самокатах, роликових ковзанах, скейт-бордах чи інших спортивних засобах пересування.

Депутати Київради пропонують заборонити займатися агітацією в метро, розклеювати оголошення, торгувати, грати на музичних інструментах, говорити по гучномовцю, вести фото і відеозйомку без попереднього узгодження з перевізником. Жебрацтво також підпадає під заборону.

Також не можна у вагонах метро вживати алкогольні чи слабоалкогольні напої, їсти морозиво або їжу, яка може забруднити інших пасажирів.

Крім об’ємного багажу, вибухонебезпечних або наркотичних речовин, пропонується заборонити перевезення тварин без кліток або контейнерів, якщо це не собаки-поводирі.

Нагадаємо, у вересні мер Києва Віталій Кличко звернувся до Верховної Ради України щодо необхідність розпуску  Київради VIII скликання, яка знову не зібрала кворум для проведення чергової сесії. Тому невідомо, чи буде у столичных депутатів можливість проголосувати за дані правила користування метрополітеном.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close