Україна

Київський центр зайнятості назвав вакансію з найбільшою зарплатою

Посада директора департаменту наразі є найбільш оплачуваною в Києві з усіх професій (за Класифікатором професій). Наймані працівники цієї категорії можуть розраховувати на зарплату понад  43000 грн. Про це повідомили в столичному центрі зайнятості, аналітики якого регулярно укладають перелік найбільш оплачуваних столичних вакансій, пише 1News.

«За інформацією, наданою нашому центру роботодавцями, найбільш оплачуваними спеціалістами в Києві сьогодні є директори департаментів підприємств як державних так і приватних в різних галузях економіки. Зокрема, в сфері телекомунікацій та банківської діяльності. Цінові пропозиції за вакансіями для таких топ-менеджерів  мінімум в три рази перевищують середню зарплату в столиці», – зазначили в прес-центрі.

Попит на досвідчених керівників в столичних компаніях в умовах росту економіки залишається стабільно високим, а от пропозиція кадрів недостатня.

«Посада директора департаменту передбачає високий рівень професіоналізму та відповідальності, організаторських здібностей, а також наявність значного досвіду керівної роботи в конкретній сфері. Тому для роботодавця пошук таких спеціалістів завжди є досить ускладненим», – зазначили  в КМЦЗ.

Нагадаємо, реформа державної служби, що почалася в Україні з прийняттям в 2016 році Закону «Про державну службу», запроваджує відкритий конкурсний відбір на посади керівників в держустановах та підприємствах державної форми власності.

Back to top button