Україна

Київська митниця у 2020 році забезпечила понад 115,2 млрд грн надходжень до бюджету

Київська митниця у 2020 році забезпечила понад 115,2 млрд грн надходжень до бюджету. Про це повідомила пресслужба Київської митниці, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

У 2020 році підприємці при імпортно-експортних операціях у зоні діяльності Київської митниці Держмитслужби сплатили до Державного бюджету України 115,2 млрд грн. Попри загальний спад зовнішньоекономічної діяльності через локдаун та карантин, це на 2,9% перевищило надходження митних платежів за 2019 рік. В розрізі окремих фондів Державного бюджету, адміністровані Київською митницею митні платежі були перераховані таким чином: до загального фонду держбюджету – 110,3 млрд грн, до спеціального фонду – 4,9 млрд грн. Встановлений на 2020 рік індикативний показник надходжень митних платежів виконано на рівні 89,4%.

Після весняно-літнього спаду з осені почалося пожвавлення зовнішньоекономічної діяльності. А вже грудень, зазначають у Київській митниці, відзначився стрімким зростанням митних платежів. Так, у минулому місяці Київською митницею було адміністровано 12,7 млрд грн, сплачених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності Київської митниці (м. Київ, Київська, Житомирська та Черкаська області). Це перевищило доведений індикативний показник надходжень митних платежів на 17,9%.

Останні новини

Back to top button