Україна

Київщина готується послабити карантин

У Київській області вже третій день поспіль спостерігається зниження показника інцидентності. Збереження такої тенденції дозволить місцевій владі вже найближчими днями ухвалити рішення щодо послаблення карантину, передає на своїй сторінці у Facebook Київська обласна державна адміністрація, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Згідно з даними Київського обласного лабораторного центру, станом на 11:00 неділі, 24 травня, показник інцидентності в регіоні (загальна кількість нових випадків протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення) становить 12,45 за норми ≤ 12.

За словами тимчасового виконувача обов’язків голови Київської обласної адміністрації Василя Володіна, зниження цього показника спостерігається третій день поспіль.

“Тенденція дає підстави розраховувати, що карантин в області можна буде пом’якшувати найближчими днями. У разі отримання потрібного показника Київська обласна державна адміністрація ухвалить таке вкрай очікуване рішення негайно”, – заявив Володін.

Напередодні стало відомо, що Київська область поки не послаблюватиме карантин через вищий за норму показник інцидентності.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close