Україна

«Київреклама» прибере незаконну вивіску на будинку Кличка

Незабаром на вулиці Богдана Хмельницького у Києві будуть демонтовані всі незаконні рекламні конструкції. Про це повідомив начальник управління з питань реклами в Київській міській державній адміністрації Олександр Смирнов у відповідь на повідомлення відносно вивісок розважальних закладів на цій вудиці.

фото з Facebook Ганни Чабарай

Так, журналіст видання «Тиждень» Ганна Чабарай на своїй сторінці у Facebook розмістила два фото з фасаду будинку за адресою вул. Б.Хмельницького, 32. На одному з них видно яскраві неонові вивіски клубу RIO. На другому фото зображений заклад Crazy Quentin з яскравою вивіскою, що світиться.

Коли журналістка робила фото, до неї вибіг охоронець одного із закладів із забороною фотографувати. Однак Чабарай повідомила йому, що фото їй потрібні, аби поскаржитися в КМДА на вивіски, які порушують правила розміщення реклами.

Олександр Смирнов у відповідь на це повідомлення зазначив, що вулиця Богдана Хмельницького в черзі на демонтаж.

«Найближчим часом будуть демонтовані всі незаконні рекламні конструкції, в тому числі й на цих фасадах», – написав Смирнов.

У коментарях до повідомлення дописувачі зробили акцент на тому, що в будинку, де розміщений клуб RIO, живе київський міський голова Віталій Кличко.

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Это реклама стриптиз клуба. Хозяин стриптиз клуба – Палатний. Он же друг Кличко. ХРЕН КТО ЧТО УБЕРЕТ!! НЕ ПИШИТЕ ХУЙНИ!!

Close