Україна

“Київпастранс” придбає тролейбусів на півмільярда гривень

КП “Київпастранс” придбає у луцького автоскладального заводу №1, що входить в автомобільну компанію Порошенка “Богдан Моторс”,  55 тролейбусів на 603,9 млн гривень, інформує 1NEWS.

Тролейбуси мають бути виготовлені у 2018-2019 роках, довжиною 18,5 м та з низьким рівнем підлоги.

Столичне підприємство відхилило дорожчу пропозицію від ТОВ “МАЗтранссервіс” на 610,9 млн гривень.

Видання зазначає, раніше КП “Київпастранс” скасував тендер на придбання 25 тролейбусів на 168 млн гривень через скорочення витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг.

2017 рік корпорація “Богдан Моторс” збільшила збитки у 2,3 рази до 635 млн гривень, водночас збільшивши виробництво автобусів на 32 одиниці порівняно з 2016 роком.

Корпорація “Богдан” створена в лютому 2005 року 20 підприємствами-виробниками й реалізаторами автомобільної й автобусної техніки.

До слова, частина акцій корпорації “Богдан Моторс” належать Олегу Гладковському (Свинарчуку), який у 2015 році був призначений Порошенком на посаду заступника секретаря РНБО, до призначення був президентом корпорації.

Журналістам Свинарчук заявив, що не продаватиме акції “Богдана” і не бачить конфлікту інтересів бізнесмена і чиновника, оскільки після призначення в РНБО вийшов з усіх органів керування корпорації.

За даними ЗМІ, Гладковський входив у найближче оточення Петра Порошенка. Президент заявляв, що продав свою частку в “Богдані” Гладковському ще в 2009 році, але бізнес-структурам Порошенка все ще належать міноритарні частки у “Богдані”.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close