Україна

«Київміськбуд» офіційно підтвердив, що добудує комплекси «Укрбуду»

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» інформує, що основна частина переговорного процесу з компанією «Укрбуд» та представниками її нових інвесторів щодо добудови незавершених житлових будинків виявилась успішною. Про це повідомляє 1News з посиланням на прес-службу «Київмьськбуду».

Зазначається, що відповідно до переговорного процесу «Київміськбуд» бере на себе зобов’язання підхопити об’єкти «Укрбуду» з метою їх добудови та подальшої передачі інвесторам.

«Компанії мають пройти складний юридичний та технічний шлях щодо передачі об’єктів та укладених правочинів. «Київміськбуд» робитиме усе можливе, щоб пришвидшити процес. Запевняємо інвесторів: ваше житло буде добудоване, а квартири – передані власникам», – говориться у заяві.

«Київміськбуд» додає, що інформація з подробицями буде оприлюднена під час прес-конференції, яка має відбутись згодом.

Додамо, що 12 грудня Президент України Володимир Зеленський заявив, що  «Київміськбуд» добудує всі об’єкти «Укрбуду».

5 грудня екс-президент корпорації «Укрбуд», колишній народний депутат Максим Микитась заявив, що гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії рестораторові Дмитру Федотенкову.

«В процесі пошуку інвесторів мною були підписані певні меморандуми, які в ЗМІ і в народі називають «понятійки», які не несуть за собою жодного юридичного оформлення, жодних юридичних наслідків…Більш того, на жаль, переважна більшість цих меморандумів надалі була підроблена, підроблений був мій підпис. Тобто, не були поставлені підписи на одній сторінці. Можна ж підсунути сюди що завгодно, що ми хочемо. Крім того, юридичного оформлення багатомільярдної компанії не було», – заявив забудовник.

За словами Микитася, «Укрбуд» як і раніше належить йому.

«Коли я був народним депутатом, за дорученням за трастовою угодою передав «Укрбуд» в управління Майбороді Олегу Григоровичу. Але я залишався бенефіціаром всіх основних компаній. Компанія «Укрбуд» об’єднує десятки компаній. Але основні – «Укрбуд Девелопмент» і «Укрбудінвест», – додав він.

Микитась запевняє, що на сьогоднішній день втратив контроль над компанією. «На сьогоднішній день я втратив як власник компанії всі активи. Це пан Федотенков, це пан Майборода. І ще хотів би підкреслити, є пан Мармиш, який був головним юристом, на людей якого дуже багато оформилося теж активів, що належать «Укрбуду». І ці три людини відповідальні перед інвесторами за те, що повинні добудувати і за рахунок яких коштів», – заявив Микитась.

4 жовтня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Микитасю у вигляді застави в сумі 5,5 млн грн.

22 жовтня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду арештувала екснардепа і забудовника Максима Микитася до 14 листопада і збільшила заставу як альтернативу з 5,5 до 80 мільйонів гривень.

За екс-депутата Верховної Ради і забудовника Максима Микитася, підозрюваного в організації корупційної схеми з квартирами для Нацгвардії, внесли 80 мільйонів гривень застави.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close