Україна

Київавтодор обшукали у справі заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю підмітально-прибиральних машин

Зазначені дії можуть свідчити про можливе вчинення кримінального правопорушення, а саме - розкрадання коштів міського бюджету

Правоохоронці провели обшуки в приміщенні комунальної корпорації “Київавтодор” у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю підмітально-прибиральних машин.

Про це інформує 1News.

Слідство встановило, що у 2020 році за результатами публічних закупівель Київавтодор уклав договір на поставку 12 підмітально-прибиральних машин на загальну суму близько 32 млн грн (тобто 2,6 млн грн за одиницю), тоді як до митного оформлення транспортні засоби були задекларовані з вартістю 1,2 млн грн за одиницю.

“Зазначені дії можуть свідчити про можливе вчинення кримінального правопорушення, а саме – розкрадання коштів міського бюджету”, – заявили у прокуратурі.

На підставі ухвал суду обшуки провели в офісних приміщеннях Київавтодору та фірми-постачальника, а також за місцями проживання фігурантів провадження з метою відшукання та вилучення первинних фінансових документів щодо здійснених закупівель та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

Джерело: Київська міська прокуратура

Back to top button