Україна

Київ підтвердив евакуацію з Азовсталі

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Київ підтвердив евакуацію з Азовсталі

Фото: Reuters

Частину захисників Маріуполя евакуювали

Понад 260 українських військових вивезли з Маріуполя на непідконтрольну Україні територію для того, щоб надалі обміняти їх.

 

У понеділок, 16 травня, з території металургійного комбінату Азовсталь у Маріуполі вивезли 264 українських військових. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

 

“З Азовсталі до медичного закладу в Новоазовську (непідконтрольний Україні – ред.) евакуйовано 53 тяжко поранених для надання їм медичної допомоги. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор було доставлено до Оленівки (непідконтрольна Україні – ред). Для подальшого повернення їх додому буде проведено обмін”, – сказала вона.

 

За словами Маляр, Головне управління розвідки Міноборони, ЗСУ, Національна гвардія та Прикордонна служба спільними зусиллями вживають заходів для порятунку бійців, які досі залишаються під заблокованим заводом.

 

Також про процес евакуації бійців з Азовсталі розповів президент Володимир Зеленський у зверненні за підсумками 82-го дня війни.

 

“Завдяки діям українських військових…, а також переговорної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН сподіваємось, що вдасться зберегти життя наших хлопців. Хочу наголосити: українські герої потрібні Україні живими. Це наш принцип. Думаю, ці слова зрозуміє кожна адекватна людина “, – заявив глава держави.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button