Україна

Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

В період карантину в Лаврі звершуються всі уставні богослужіння і проводиться відеотрансляція богослужінь великих свят, суботніх та недільних днів

У зв’язку з поширенням на території України інфекційного захворювання COVID-19 були посилені карантинні заходи. Через це в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з цього моменту і до офіційного закінчення національного карантину богослужіння будуть звершуватися в закритому режимі (з онлайн-трансляцією), без участі парафіян і прочан.

Про це повідомляє 1NEWS.

У Лаврі зазначили, що “братія обителі продовжують підносити в храмах монастиря сугубі молитви „під час згубної пошесті“, щодня молитися за тих, хто вже захворів на цю недугу, і за лікарів, які борються за життя наших співгромадян”.

“Переконливе прохання всім прихожанам Лаври і всім православним християнам з розумінням поставитися до даного обмежувального заходу. Як і раніше, в період карантину в Лаврі звершуються всі уставні богослужіння і проводиться відеотрансляція богослужінь великих свят, суботніх та недільних днів, Страсної седмиці”, — йдеться у повідомленні.

Також у повідомленні зазначено, що для тих, хто бажає подати записки на поминання і пожертвування, це можна зробити на відповідних сторінках офіційного сайту Лаври.

Джерело: УНН
Back to top button