Україна

Кияни зможуть перевіряти точність нарахування тарифів ЖКГ

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати розглянули можливість ОСББ та ЖБК перевіряти точність нарахування тарифів за утримання будинку та прибудинкової території, інформує 1NEWS з посиланням на dom.ria.com.

Відповідними повноваженнями планують наділити комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

«Ми розуміємо, що у киян є запит на дану послугу. Адже, коли люди створюють ОСББ і обирають собі управителя чи керуючу компанію, вони повинні розуміти як їм нараховують тарифи за утримання будинку і прибудинкової території. Скільки реально має коштувати один метр квадратний: 5, 6 чи 9 гривень. Для того аби зникли ці питання і сумніви постійна комісії Київради з питань ЖКГ пропонує наділити комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» консультативно-дорадчою функцією», – пояснив секретар постійної комісії Київради з питань ЖКГ Олег Костюшко.

Також Костюшко додав, що в ГІОЦі є відповідне програмне забезпечення, вони можуть за запитом ОСББ чи ЖБК порахувати реальну ціну квадратного метра конкретного будинку. У Києві послуги ЖКГ оплатили 75% одержувачів монетизованих субсидій За його словами, це не буде «істина останньої інстанції», але лише консультація, від якої можна відштовхуватися. Депутати профільної комісії уже створили робочу групу, яка займеться напрацюванням даного механізму.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close