Україна

Платіжка за електроенергію для киян зміниться: що це означає

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO запроваджує новий формат оплати за електроенергію. В липні кияни отримають рахунки з сумами до сплати за фактично спожиту електроенергію та за очікуване споживання у поточному місяці, повідомляє «РБК-Україна» за посиланням на прес-службу YASNO.

Як зазначають в компанії, такий формат дозволить клієнтам планувати витрати на електроенергію, сплачувати за світло на час відпустки або відрядження, та не витрачати час на розрахунки щомісяця.

У рахунку за червень, який кияни отримають у липні, будуть зазначені суми:

  • до сплати за фактичне споживання – спожиту електроенергію у червні;
  • очікуване споживання у поточному місяці – сума для кожного клієнта визначається індивідуально і залежить від об’єму споживання в минулому місяці. Якщо у червні родина використала 120 кВт-год, плановий платіж на липень буде розраховано на той самий об’єм;
  • рекомендовано до сплати – плюсується сума за фактичне споживання та очікуване.

«Кожен клієнт може сам обирати, за якою із запропонованих сум здійснювати розрахунок: за фактично спожиту електроенергію чи за очікуване споживання», – зазначається у повідомленні.

«Рекомендовані платежі – це звична практика у багатьох європейських країнах. Переваги таких платежів уже змогли оцінити клієнти YASNO у Дніпропетровській та Донецькій областях. У липні такі рахунки за електроенергію отримають усі приватні клієнти у столиці. Сплачувати лише за фактично спожиті кіловат-години або також і за очікуване споживання – це вибір кожного. Якщо внесений платіж виявиться більшим, ніж ви спожили по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата», – повідомив директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Back to top button