Україна

Кияни можуть залишитися без світла через борги

Майже 200 тисяч київських квартир через борги можуть залишитися без світла. Сумма заборгованності сягає 130 млн. грн. пише ДТЕК Київські електромережі. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Киянам пригрозили – залишать без світла навіть за незначні борги.

“Ми знаємо чимало випадків, коли люди виявлялися в списках боржників, втративши квитанцію і забувши її оплатити. Щоб не залишитися без світла, ми закликаємо киян уважно перевірити наявність боргу. Повторне підключення коштуватиме від 150 до 500 грн. І воно стане можливим тільки після сплати боргу та забере до 3 робочих днів. Ось і виходить, що, забувши колись оплатити умовних 200 грн. за рахунком за електроенергію, можна залишитися в темній квартирі і отримати проблеми у вигляді повторного підключення, витрати зайвого часу і грошей”, – говорить комерційний директор ДТЕК Київські електромережі Юрій Коломійчук.

У жовтні середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг становив 539 грн.

За словами заступника міністра соцполітики Віталія Музиченка, в Україні з 1 жовтня стартувала монетизація субсидій. Люди отримують допомогу “живими” грішми, передає прес-служба міністерства.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close