Україна

Китайські медики не допустили на борт літака трьох українців

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що на етапі огляду китайськими медиками в Ухані (Китай) не допустили на борт українського лайнера SkyUp Airlines трьох українців і одну іноземку, вони перебувають на зв’язку з консульською службою, передає 1NEWS з посиланням на урядовий портал.

“На етапі огляду китайськими медиками не допущено на борт 4 людини, 3 з них українці і 1 – іноземка. Після цього українські фахівці, медики, які супроводжують цей рейс, провели додатково фінальний огляд. Усього на борт допущено 73 особи”, – сказав заступник міністра охорони здоров’я.

За його словами, після прибуття громадян розмістять в обсервацію в визначеному урядом об’єкті. Ті, кого не допустили до евакуації, перебувають під наглядом китайських лікарів і на постійному зв’язку з консульською службою.

“Прошу не створювати паніку, зберігати здоровий глузд і розуміння, що в будь-якій ситуації треба залишатися людьми. Там могли опинитися кожен з нас або дорога нам людина. Ми забираємо людей, які і так переживають непростий період. Серед евакуйованих родина з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Наш обов’язок – забрати їх і створити максимально комфортні умови. Це стосується не тільки організації перельоту і облаштування їх побуту, але і прийняття їх іншими українцями. Невже в такій великій країні немає місця для менш сотні громадян, що опинилися в складній ситуації?” – зазначив Ляшко.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close