СвітУкраїна

Китай погрожував Україні відкликати партію вакцин від коронавірусу

Китай погрожував, щоб Україна відмовилася від підтримки документу, який дозволяє перевірити дотримання прав людини в західному регіоні Китаю Синьцзяні. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

За повідомленням видання, Україна приєдналася до заяви понад 40 країн, представленої Канадою на засіданні Ради з прав людини у Женеві у вівторок із закликом Китаю дозволити негайний доступ незалежних спостерігачів у Сіньцзяну.

Деякі правозахисні організації заявляють про жорстоке поводження з боку Китаю до мусульманських уйгурів та інших людей у регіоні.

“У четвер Україна вилучила своє ім’я зі списку держав, що підтримують, після того, як китайська влада попередила Київ, що вони заблокують заплановану поставку щонайменше 500 тисяч доз вакцин проти COVID-19 в Україну”, – анонімно повідомили виданню дипломати двох західних країн.

Нагадаємо:

  • Ляшко повідомив, що МОЗ визначив критерії, за якими розподілять 215 тисяч доз вакцини Coronavac.
  • 12 квітня дози китайської вакцини CoronaVac почали відправляти в регіони України.
  • 13 квітня в Україні розпочалося щеплення китайською вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, якою насамперед вакцинують маломобільні групи населення, людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядають.
Back to top button