Україна

Китай готовий інвестувати в Україну

На зустрічі з представниками Китайської Народної Республіки Володимир Зеленський обговорив можливість інвестицій у проекти на території України сумою близько 10 млрд доларів. Про це повідомляє пресслужба Адміністрації Президента, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

В рамках зустрічі президент України обговорив з представниками китайського бізнесу проекти, які б можливо було втілити у сфері інфраструктури, сільського господарства, енергоефективності і фінансових послуг. Зокрема Зеленський наголосив на будівництві концесійної дороги навколо Києва.

Президент підкреслив, що для України однією з головних задач зараз є гарантування безпеки інвестицій.

“Ми витрачаємо багато зусиль, щоб в Україну прийшли інвестори. Ми готові захищати інвестиції. Для цього, крім нашого бажання, необхідні нові парламент та уряд”, – сказав президент.

І зазначив, що Вищий антикорупційний суд, новий Гепрокурор допоможуть захистити бізнес від тиску правоохоронних органів.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський закликав іноземних бізнесменів інвестувати в Україну і пообіцяв довести, що насправді Україна має потужний інвестиційний потенціал.

Раніше повідомлялось, що на частку структур Китаю припадає 25% всього банківського кредитування країн, що робить Піднебесну найбільшим офіційним інвестором і кредитором, що залишає позаду Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк і Міжнародну фінансову корпорацію. Китайські інвестиції і кредити беруть участь у наймасштабніших інфраструктурних, енергетичних і видобувних проектах в більш ніж 100 економіках світу. Китайські інвестори готові заходити в Україну з мільярдними інвестиціями і своїми сучасними технологіями.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close