Україна

Кулеба обговорив з португальським колегою Формулу миру


Кулеба обговорив з португальським колегою Формулу миру

Після початку широкомасштабної військової агресії РФ проти України Португалія надає Києву підтримку, зокрема оборонну допомогу та також – політичну.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив під час телефонної розмови із португальським колегою Пауло Ранжелом, нещодавно призначеним на цю посаду, імплементацію Формули миру, ініційовану президентом Володимиром Зеленським. Про це у неділю, 12 травня, йдеться у Twitter (X) українського чиновника.

Дипломати “обговорили двосторонній порядок денний” та реалізацію української Формули миру.

Під час бесіди порушувалося питання євроінтеграції України.

“Я ціную готовність міністра Ранжела рішуче підтримувати Україну на шляху до членства в ЄС”, – написав Кулеба.

Під час розмови глава МЗС України привітав Ранжела із призначенням на посаду.

Як відомо, Саміт миру відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Українська сторона очікує, що у цьому заході візьмуть участь 80-100 країн світу.

При цьому в Офісі президента виключили участь Росії у першому Саміті миру, але існує ймовірність, що її представники будуть на другому саміті.

Тиждень тому президент Володимир Зеленський повідомив, що Росія планує зірвати Саміт миру. За його словами, про це свідчать дані розвідки.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button