Україна

Кулеба обговорив постачання ППО з Блінкеном


Кулеба обговорив постачання ППО з Блінкеном

Мова йшла про глобальні зусилля, щоб Україна якнайшвидше отримала більше систем ППО Patriot і ракет.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і держсекретар США Ентоні Блінкен провели переговори у Римі, під час яких обговорили військову підтримку України. Про це очільник української дипломатії повідомив у соцмережі Х у четвер, 18 квітня.

“Ми детально розглянули наші спільні глобальні зусилля, щоб Україна якнайшвидше отримала більше систем ППО Patriot і ракет. Я ціную зусилля держсекретаря Блінкена щодо сприяння ухваленню необхідних рішень. Ми обоє наголосили на терміновій необхідності ухвалення Конгресом США додаткового пакету допомоги Україні”, – написав Кулеба.

Він додав, що це надішле сигнал про силу та впевненість, який дозволить Україні рятувати життя та покращувати ситуацію на полі бою.

Напередодні у Конгресі США представили законопроєкт, що передбачає виділення понад 60 млрд доларів для підтримки України протягом фінансового року, що закінчується 30 вересня 2024 року.

У свою чергу спікер Палати представників Майкл Джонсон назвав дату голосування стосовно законопроєктів, які містять допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button