Україна

Кримські окупанти лякають Україну міжнародним трибуналом

Вони стверджують, що перекривши Північно-Кримський канал, по якому більше двох мільйонів жителів півострова отримували понад 80% прісної води, Київ скоїв злочин

Кремлівський куратор захопленого Росією Криму Сергій Аксьонов вважає за необхідне порушити кримінальні справи щодо людей, які розпорядилися перекрити Північно-Кримський канал.

Про це інформує 1NEWS.

“Перекривши Північно-Кримський канал, по якому більше двох мільйонів жителів півострова отримували понад 80% прісної води, Київ скоїв злочин. Це можна розцінювати як екоцид, як державний тероризм і спробу створити в регіоні масштабну гуманітарну катастрофу. І вже точно як грубе порушення основоположних прав людини. Вважаю, що в Росії проти організаторів водної блокади повинні бути порушені кримінальні справи. А там і до міжнародного трибуналу справа дійде”, – заявив Аксьонов.

Він стверджує, що таким чином Київ карає кримчан “за вільний вибір”.

Раніше офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила на брифінгу, що “водна блокада Криму” може розцінюватися як “порушення Україною своїх правозахисних зобов’язань, закріплених у міжнародних документах”.

Джерело: ТАСС

One Comment

  1. Нет предела цинизму! Скоро ты сам гопник из 90-х предстанещь передмеждународным трибуналом!

Back to top button