Україна

Криклій розповів, скільки авіаперевезень може відновитися наступного року

У 2021 році може відновитися приблизно половина авіаперевезень.Про це, як передає Укрінформ, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі 24 каналу, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“У наступному році відновиться приблизно половина (авіаперевезень – ред.). Очікуємо, що повернемося на рівень 2019 року тільки в 2023 році”, – сказав Криклій.

За його словами, відновлення авіаперевезень триватиме наступні три роки. При цьому міністр висловив сподівання, що підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною і ЄС може сприяти швидшому відновленню авіаперевезень.

“Наші прогнози про підписання договору про відкриття неба з Європою – перший квартал 2021 року. Хотілося б символічно на кінець 2020 року або початок січня 2021 року, проте затягнувся брексіт, під який це підв’язане “, – зауважив Криклій.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році Міністерство інфраструктури продовжить роботу з модернізації регіональних аеропортів, зокрема, на їх розвиток спрямують 2,4 млрд грн з державного бюджету.

Back to top button