Україна

“Кримський титан” повністю зупинив виробництво

Технологічні процедури щодо зупинки роботи “Кримського титану” завершені. Про це з посиланням на слова заступника директора підприємства в окупованому Криму Андрія Догадова повідомляє Крим.Реалії, передає 1NEWS.

“Печі зупиняли протягом усього минулого тижня. Вчора зупинили останню піч на “Титані-2”. Сьогодні упаковується останній продукт на першому “Титані”, і завтра буде пакування на другому “Титані” згідно з технологічним ланцюжком”, – пояснив Догадова.

За його словами, у міру зупинки печей вся вода, яку використовували у виробництві, направляється у кислотонакопичувач.

Він зазначив, що з минулого тижня ведуться роботи на кислотонакопичувачі.

“Завозиться вапняне молочко і розбавляється фосфором з гіпсом, які не дають можливості подальших випарів”, – прокоментував Догадов.

Він додав, що всі працівники підприємства залишаються на своїх місцях. Вони будуть займатися плановими попереджувальними ремонтами, поточними ремонтами і отримувати повний оклад.

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня в районі розташування хімічного підприємства “Кримський титан” на півночі окупованого півострова, що поблизу адмінмежі з материковою частиною України, стався викид невідомої отруйної хімічної речовини, яка, особливо після опадів, утворює на металевих предметах, деревах, дахах будинків і навіть всередині приміщень маслянистий наліт з коричневуватим або жовто-зеленим відтінком.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close