Україна

Кравцов покидає посаду керівника “Укрзалізниці”

Станеться це після того, як Наглядова рада компанії розгляне його звернення "щодо припинення контракту у зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі"

Очільник “Укрзалізниці” Євген Кравцов заявив, що його контракт з державною компанією завершується.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кравцов запевнив, що жодного конфлікту між “Укрзалізницею” та Міністерством інфраструктури немає, хоча про це останнім часом точилось багато розмов.

“Але ми командні є гравцями з єдиною важливою метою – покращення стану “Укрзалізниці” та бажанням ефективної розбудови української інфраструктури. А це унеможливлює будь-які конфлікти та лишає місце виключно конструктивним відносинам”, – переконує Кравцов.

Також держслужбовець повідомив, що вже на початку 2020 року покине посаду голови правління акціонерного товариства “Укрзалізниця”. Станеться це після того, як Наглядова рада компанії розгляне його звернення “щодо припинення контракту у зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі”.

“За останні роки трансформація “Укрзалізниці” стала однією з наймасштабніших серед державних компаній. Тому логічно, що далі буде перехід на новий рівень. Більше подробиць та коментарів – після ухвалених формальних рішень”, – додав Кравцов.

Нагадаємо: Євген Кравцов працює на посаді голови “Укрзалізниці” фактично рік. Він очолив акціонерне товариство на початку 2019-го, а до того часу виконував обов’язки голови правління національного перевізника.

Джерело: Укрзалізниця

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close