Україна

Кравчук, Кучма та Ющенко закликали не скасовувати вибори в Україні

Екс-президенти вважають, що вони мають відбутись за розкладом

Екс-президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко оприлюднили спільне звернення до Верховної Ради України щодо введення воєнного стану.

Текст звернення опублікувала у Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер, – інформує 1NEWS.

“Якщо депутати вирішать, що альтернатив воєнному стану не існує, вони мусять внести зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», прибравши із нього норму про скасування виборів та надмірне обмеження прав і свобод людей. Ми вважаємо, що одночасно з введенням воєнного стану та змінами до зазначеного закону депутати мають прийняти постанову Верховної Ради про призначення президентських виборів на 31 березня 2019 року так, як це передбачено чинною Конституцією України”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначають автори звернення, воєнний стан – це “радикальне обмеження прав громадян України, включаючи повну заборону страйків, масових зібрань та акцій. Право на заборону діяльності політичних партій та громадських організацій”.

“Сьогодні Україна стоїть перед непростим вибором. Невдовзі Верховній Раді доведеться ухвалити рішення щодо введення воєнного стану, що у будь-якому випадку стане доленосним. Цинічний та неприхований напад Російської Федерації на українські кораблі в Керченській протоці, захоплення суден та полонення військових є відвертим актом збройної агресії держави, яка вже окупувала 13% нашої території”, – наголошується у зверненні.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close