Україна

Кожен третій українець отримав депутатський мандат в Польщі

Двоє з 33-х українців, котрі отримали мандат, будуть боротися за свою посаду в другому раунді виборів через тиждень

92 українці виступали кандидатами на виборах до місцевих органів влади в Польщі, які проходили минулого тижня. З них 33 пройшли до рад, комуни і регіональних зборів.

Це означає, що кожен третій українець отримав мандат, – повідомляє 1NEWS.

“У виборах взяли участь 92 українці. Кандидати від різних комітетів до всіх рівнів місцевого самоврядування: комуни, збори та ради. Вони також подали заявку на посади мерів”, — йдеться в повідомленні.

Двоє з 33-х українців, котрі отримали мандат, будуть боротися за свою посаду в другому раунді виборів через тиждень.

Два українці увійшли до списку “Громадянської коаліції” в Вармінсько-Мазурську обласну раду. Одним із них є Мирон Сич. Він отримав 19,7 тис. голосів.

У Бяли-Борі Іван Боднар буде боротися за місце мера. У місті Свеце в Вармінсько-Мазурському воєводстві Славомир Ковальчук буде змагатися за посаду голови комуни. Зазначається, що в Вармінсько-Мазурському воєводстві українці вкупі виграли 17 місць.

У Поморському воєводстві представник української меншини став радником Штумського повіту. Українець отримав мандат радника комуни в Мазовії.

У Підляшші двоє українців стали міськими радниками Бяли Подляска, а одна українка посіла місце в раді Бельсько-Підляського повіту. Ще один українець став радником у комуні.

У Підкарпатті двоє українці стали радниками комун, а довє в Малопольську — радниками повіту. У Нижній Сілезії українці зайняли два місця.

Джерело: УНІАН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close