Україна

Кожен третій підприємець не знає власних прав при проходженні перевірок

Третина українських підприємців вважають себе не обізнаними при проходженні перевірок, більше 80% – готуються до перевірок через Інтернет, передає 1NEWS з посиланням на Офіс ефективного регулювання BRDO.

За даними опитування 58% респондентів переконані: суттєвим фактором, що заважає бізнесу дотримуватися вимог законодавства і проходити перевірки без порушень, є діяльність інспекторів, які вишукують будь-які підстави для фіксації порушень.

“Український малий та середній бізнес, у переважній більшості, не має великого штату кваліфікованих юристів, які б на постійній основі радили, як правильно проходити планові або позапланові перевірки та уникати зловживань зі сторони держорганів.

Саме тому існує потреба в інструменті, який би надав принаймні базові знання кожному підприємцю, як не допустити зловживань інспекторів”, –  наголошує експерт EasyBusiness. Кирило Криволап.

Як повідомляє BRDO,  українські підприємці невдовзі матимуть можливість знайти необхідну інформацію про перевірки на єдиному ресурсі.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close