Україна

Кожен четвертий українець готовий назавжди покинути країну

У квітні 2020 року 27,1% українців були згодні переїхати на постійне проживання до країн Європейського союзу і США за умови надання громадянства. Залишилися б вдома 65,1% респондентів, інформує 1NEWS.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За даними опитування, 6,3% громадян готові були б виїхати жити на територію Росії за умови надання громадянства, 86,3% вважають таку пропозицію недоречною.

За умови виплати 100 тисяч доларів кількість українців, які готові поїхати на територію РФ, збільшується до 11,2%. Але 80,2% респондентів не погоджуються поїхати навіть за гроші.

Чверть українців готові переїхати на Захід за умови надання громадянства

Опитування було проведено Київським міжнародним інститутом соціології протягом квітня-травня 2020 року. Польовий етап тривав з 26 по 30 квітня. Опитування проводилося методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютеру (computer-assisted telephone interviews, CATI) на базі випадкового генерування мобільних телефонних номерів. Всього було опитано 1507 респондентів, які проживають по всій Україні крім окупованих Росією територій. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close