Україна

Корпорація Roshen скоротила виробництво у Литві

Кондитерська корпорація Roshen у Литві, яку контролюєтсья екс-президентом Петром Порошенком, скоротила виробництво і звільнила частину співробітників у минулому році, а в цьому – інвестувала в модернізацію заводів в Україні, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

“Клайпедська фабрика – частина міжнародної мережі підприємств групи Roshen, і виробництво в корпорації планується в масштабі всієї групи. В минулому році було прийнято рішення скоротити обсяги виробництва на Клайпедської фабриці, воно було обумовлено багатьма причинами, в тому числі – ефективністю обладнання та вартістю робочої сили “, – сказав глава Roshen Nord Жільвінас Урбонас.

Зазначається, що в 2018 році ВАТ “Рошен”, що займається виробництвом карамелі в Клайпеді, продовжувало працювати у збиток. У результаті цього компанія втратила 333,5 тис. євро.

У 2017 році збиток компанії становив майже 84 тис. євро.

Також повідомляється, що підприємство погано працює починаючи з 2011 року і, за даними Реєстрового центру, у підприємства накопичилося 2,6 млн євро збитків.

Так, виручка Roshen становила 5,78 млн євро і була на 37% менше, ніж в 2017 році, коли оборот підприємства був 9,26 млн євро.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close