Україна

Конфлікт в миколаївському осередку ОПЗЖ: Медведчук переглядає списки

У Миколаївському осередку «Опозиційної платформи – За життя» триває конфлікт навколо списків до міської та обласної ради, а також політсила не може визначитися з кандидатом у мери. Про це повідомляється в статті видання «Новое время».

фото 1News

Так, раніше найбільш імовірним кандидатом від ОПЗЖ на мерських виборах називали екс-депутата з парламентської групи «Відродження» Артема Ільюка. Але тепер на цю позицію претендує Владислав Чайка, син мера Миколаєва (2000- 2013).

Останнього, за даними журналістів, лобіює депутат Юрій Загородній, тимчасовий керівник облорганізації ОПЗЖ і близький соратник Віктора Медведчука, голови політради партії.

На підтримку Ільюка висловилися співголова ОПЗЖ Юрій Бойко і глава виконкому партії Сергій Льовочкін. Попри це в серпні депутат Загородній приїхав з Києва і очолив партійну облорганізацію.

«У Загороднього відразу ж почався розбрат з Ільюком», — пояснив НВ Федір Левченко, миколаївський політтехнолог.

Через конфлікт між Ільюком і Чайкою почався перегляд партійних списків ОПЗЖ на виборах в міські та обласні ради.

«Обидва списки оновляться на 50%. Багато з тих, кого вважали стовпами партії, в них можуть не потрапити. Наприклад, бізнесмен і екс-нардеп від Блоку Петра Порошенка (БПП) Борис Козир. У нього були свої види на списки. І це він штовхав і фінансував Ільюка», — заявив Левченко.

20 вересня ОПЗЖ провела в Миколаєві свою конференцію, але затвердження списків і кандидати в мери на ній не оголосили.

23 вересня останній день подачі в ЦВК від партій кандидатів у мери і претендентів до місцевих рад.

Back to top button