Україна

Компанія Qatar Airways збирається зайти на авіалінії України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч у Києві із Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Гаді Аль-Гаджрі, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

«Очільник міністерства повідомив, що авіаційна галузь в Україні стрімко розвивається, пасажиропотік у 2018 році був рекордним і зауважив, що у перспективі 3−4 років цей показник цілком можливо подвоїти. Він запропонував катарській стороні розглянути можливість утворення в Україні дочірньої компанії Qatar Airways і розвивати співпрацю у сфері карго-авіації», – йдеться в повідомленні.

Міністр інфраструктури також відзначив успішний початок співпраці щодо обміну досвідом в галузі управління розвитком портового господарства та налагодження прямого й активного діалогу на рівні портових адміністрацій України та Катару.

“Сторони обговорили можливості співробітництва у сфері транспорту та інвестування в інфраструктурні проекти в Україні, в тому числі, поглиблення співробітництва в авіації та морській галузі. Володимир Омелян наголосив на важливості подальшого розвитку прямого авіасполучення для забезпечення сталої позитивної динаміки українсько-катарського співробітництва в усіх сферах”, – повідомляють у Мінінфраструктури.

Омелян підкреслив, що українська сторона вітає катарські компанії, запрошує їх до реалізації спільних інфраструктурних проектів і зацікавлена у залученні катарського досвіду i фахівців у модернізацію транспортної галузі України.

Гаді Аль-Гаджрі, зі свого боку, висловив вдячність Володимиру Омеляну за конструктивний діалог, вагомі здобутки та перспективне бачення розвитку інфраструктурних взаємовідносин між двома країнами.

У 2018 році пасажиропотік українських аеропортів становив понад 20 мільйонів і зріс на 25%, порівняно з 2017 роком.

 

 

 

Back to top button