Україна

Компанія Інтерпайп очікує скорочення виробництва

Генеральній директор компанії Інтерпайп Фаді Храйбе заявив, що компанія очікує скорочення виробництва і продажів у другому – третьому кварталі 2020 року. Про це повідомляється у прес-релізі компанії, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

За його словами серед основних факторів зниження світових цін на нафту. “У березні ціни впали до мінімальних значень за останні 17 років, досягнувши $24-27 за барель. При такій ціні, видобуток у США стає нерентабельною. Нафтовидобувні компанії консервують свердловини, зупиняють видобуток.

Результат – істотне зниження споживання труб. Щоб залишитися на падаючому ринку важлива конкурентна ціна, але і тут ми програємо – наша продукція обкладається 32% митом”, заявив Храйбе.

Також низькі ціни на нафту негативно впливають і на обсяги споживання труб на Близькому Сході. Багато споживачів вже повідомляють про перенесення тендерів на більш пізній термін, не підтверджують обсяги у другому півріччі.

На думку гендиректора Інтерпайпу не менш значимим фактором є скорочення споживання труб на внутрішньому ринку. “Державна компанія “Укргазвидобування” повністю згорнула програму нарощування видобутку газу 20/20. УГД не виконала контрактні зобов’язання навіть за тендерами 2019 року, частина виробленої для держкомпанії продукції як і раніше лежить у нас на складах”, – зазначив він.

Коронавірус на його думку також є таким чинником: більшість європейських автобудівників вже оголосили про призупинення виробництва на невизначений час, зупинені та інші промислові підприємства, заморожені будівництва. “На цьому тлі ми очікуємо зниження європейського ВВП. І як наслідок – зниження споживання лінійних труб”, резюмував Храйбе.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close