Україна

Компанія «ДТЕК» випустила єврооблігацій на 100 млн доларів

Компанія розраховує, що завершення реструктуризації семирічного боргу має підняти випущені євробонди в ціні, передає 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Холдинг «ДТЕК Енерго» провів повну реструктуризацію банківського кредиту, залученого у 2012 році; частину боргу компанія перевела в єврооблігації, випущені DTEK Finance PLC (Нідерланди) зі терміном погашення до 31 грудня 2024 року.

В компанії наголошують, що такі дії відповідають офіційному плану реструктуризації боргів, представленому кредиторам у 2016 році: погашення та часткове переведення в єврооблігації до 2023 року.

Очікується, що завершення реструктуризації боргу компанії сприятиме росту цін на випущені нею єврооблігації.
Нагадаємо, у 2016 році «ДТЕК Енерго» замінив випущені раніше євробонди ( $810 млн з погашенням у квітні 2018 року) на нові зі ставкою 10,75% річних та обігом до 31 грудня 2024 року.

У вересні 2018 року холдинг реструктурував ще $ 217 млн банківського кредиту.

За даними неаудованого звіту станом на 30 червня 2019 року нереструктурованим залишався борг в сумі $207 млн; чистий прибуток «ДТЕК Енерго» становив 3,3 млрд грн, що на 38,2% менше, ніж у першому півріччі 2018 року, повідомили у пресслужбі компанії.

При цьому, «ДТЕК Енерго» збільшив капітальні інвестиції в розвиток шахт до 2,3 млрд грн, що дозволяє зберігати високі обсяги видобутку вугілля. Для збільшення виробництва електроенергії з газових марок вугілля, компанія переводить енергоблок №1 ДТЕК Криворізька ТЕС з антрациту на дану марку вугілля. Роботи планується завершити до кінця року.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко. Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close