Україна

Компанія Ахметова спростовує інформацію про ведення бізнесу в анексованому Криму

Компанія SCM спростовує інформацію про причетність до контролю над активами, розташованими в анексованому Криму. Про це 1News повідомили у прес-службі компанії.

«Після анексії Криму активи SCM були «націоналізовані» місцевою владою, про що ми оперативно інформували громадськість… Щодо об’єктів нерухомості групи в Криму: на кожен із них були введені так звані «тимчасові адміністрації», у тому числі — у «Новий Кучук-Кой» (03.03.2017) і в дитячому оздоровчому таборі «Берег» (03.03.2017). У ситуації, коли «органи влади» Криму виставляють належне нам майно на торги, говорити про те, що ми контролюємо активи в Криму, є верхом цинізму й непрофесійності», – говориться у заяві.

Водночас SCM підкреслює, що пансіонат «Ай-Даніль» не входив до анексії півострова до складу бізнесів компанії і не входить в SCM зараз. «Іншими словами, SCM не мав і не має ніякого відношення до даного об’єкта нерухомості і його включення журналістами в орбіту Групи не ґрунтується на фактах», – говорять у компанії.

У заяві наголошується, що на даний момент SCM не контролює й не керує жодним з активів, що належали компанії до анексії Криму.

«Будь-які припущення або чутки про те, що SCM, як і раніше, управляє будь-якими активами в Криму, не відповідають дійсності. Усі майнові дії з активами SCM в Криму (продаж, виставлення на аукціони тощо) ми вважаємо незаконними й такими, що не відповідають міжнародному праву», – додають у компанії.

«Окремо ми підкреслюємо, що з моменту введення так званої «тимчасової адміністрації» в дитячому оздоровчому таборі «Берег» (03.03.2017) компанія повністю втратила контроль над активом. «ЕСТА Холдинг» не керує активом, не контролює його й не має ніякого відношення до його поточної діяльності. Актив також не враховується у фінансовій звітності «ЕСТА Холдинг» за МСФО», – додається у заяві.

SCM стверджує, що продовжує вживати всіх заходів для захисту свого права власності в міжнародних судових і арбітражних органах.

Нагадаємо, видання «Настоящее время» стверджує, що найбагатша людина України Рінат Ахметов зберігає контроль над дитячим табором «Берег», санаторієм «Ай-Даніль» і резиденцією «Новий Кучук-Кой» в анексованому Криму в обхід санкцій Євросоюзу. Про це стало відомо під час спільного розслідування «Настоящего Времени» і антикорупційного проекту «Муніципальний сканер». Розслідування, яке велося майже два роки, отримало назву «Кримський архів».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close