Україна

Команда Зеленського прокоментувала указ Путіна про видачу російських паспортів на Донбасі

Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта

Указом президента РФ Володимира Путіна про видачу паспортів мешканцям ОРДЛО Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта.

Про це йдеться в заяві команди Володимира Зеленського щодо видачі російських паспортів громадянам України, – повідомляє 1NEWS.

“Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта. Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну”, – йдеться в заяві.

У команді Зеленського підкреслили, що згаданий указ не наближає Україну до вирішення основної мети — припинення вогню.

“Незважаючи на це, Україна буде робити все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ”, – сказано в заяві.

Крім того, зазначається, що одним з пріоритетів Володимира Зеленського у якості Президента буде розв‘язання нагальних життєвих проблем переселенців та розширення можливостей для підтримки зв’язків з громадянами України на окупованих територіях, комплекс заходів задля припинення війни та деокупації українських територій.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close