Україна

Колишнього прикордонника підозрюють у сприянні незаконному виїзду Порошенка на Мальдіви

У разі доведення провини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 7 років

Слідчі Головного слідчого управління (ГСУ) Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру колишньому керівнику військової частини Державної прикордонної служби України, який у січні 2018 року дав вказівку підпорядкованим військовослужбовцям про незаконний пропуск через кордон України поза пунктом пропуску президента України та осіб, що супроводжували його на відпочинок на Мальдіви.

Про це повідомляє 1NEWS.

Наразі слідство також перевіряє причетність цього військовослужбовця та інших осіб з числа керівництва Державної прикордонної служби України та Управління державної охорони України до переправлення через державний кордон України колишніх високопосадовців без проходження належної процедури паспортного та митного контролю поза пунктом пропуску.

Нині встановлюють коло всіх службових осіб, причетних до організації створення та використання неконтрольованого каналу в державному кордоні України. Їхнім діям буде надано належну правову оцінку.

У разі доведення провини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 7 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 3 років.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button