Україна

Колишній народний депутат може стати шостим заступником Маркарової

Варто зазначити, що нині міністр фінансів України Оксана Маркарова має п'ять заступників

Колишній народний депутат Тетяна Острікова подала свою декларацію в Нацагентство з питань запобігання корупції, де вказала, що претендує на посаду заступника міністра фінансів України.

Про це повідомляє 1NEWS.

Острікова працювала юристом в «Інвестиційно-консалтинговій компанії «Універсал-Контракт», в Адвокатському об’єднанні «Волков і партнери», а також директором керуючої компанії в галузі нерухомості «Юніком-Істейт».

Крім цього, вона була народним депутатом у Верховній Раді України VIIІ скликання та членом політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Острікова також була головою підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету з питань податкової та митної політики; головою Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Варто зазначити, що нині міністр фінансів України Оксана Маркарова має п’ять заступників — Юрія Джигіра, Василя Шкуракова, Геннадія Пліса, Павла Ходаковського, а також заступника з питань Європейської інтеграції Юрія Гелетея.

Джерело: The Page

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close