Україна

Колишній міністр економічного розвитку став гендиректором “Укроборонпрому”

Генеральним директором державного концерну “Укрооборонпром” став екс-міністр економічного розвитку, голова наглядової ради коцерну Айварас Абромавичус. Про це йдеться в указі №641/2019, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

30 серпня президент Володимир Зеленський звільнив Павла Букіна з посади гендиректора “Укроборонпрому” і призначив на неї Абромавичуса.

Нагадаємо:

У 2014 році Абромавичуса особисто запросив до команди президент Петро Порошенко. Він надав йому українське громадянство і запропонував висунути його на посаду міністра економічного розвитку й торгівлі.

В лютому 2016 року міністр економіки Абромавичус заявив про відставку. Коли в нього запитали про причини, він сказав, що не хоче, аби на нього тисли окремі політики.

За словами міністра, Кононенко намагався проти волі Абромавичуса призначити йому заступником Андрія Пасішника. У ЗМІ потрапили скріншоти переписки Абромавичуса і Пасішника.

У 2019 році Абромавичус працював у команді Зеленського радником та експертом.

Зеленський змінив склад наглядової ради “Укроборонпрому”, призначивши до неї 12 червня Абромавичуса.

11 липня екс-міністр економічного розвитку очолив наглядову раду держконцерну і став керівником тендерного комітету з проведення міжнародного аудиту.

Останні новини

One Comment

Back to top button