Україна

Колишній голова Митниці очолить список партії «Голос» на виборах до Київради

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов має намір балотуватися до Київради від партії «Голос». Більше того, він заявляє, що очолить список партії та буде кандидатом №1. Про це Нефьодов написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє 1News.

«Настав час вийти за межі зони комфорту – я йду під №1 на вибори в Київраду з командою «Голос». Звісно, мені то дуже комфортно нарешті не бути держслужбовцем, але просто дивитись на те, як країна в черговий раз втрачає можливості для стрибка вперед, нема сил», – аргументує він своє рішення.

Нефьодов заявляє, що хоч він і повернувся в бізнес, але вважає потрібним присвячувати частину життя громадській діяльності, «аби робити Україну кращою».

«Вікно можливостей в уряді зараз закрилось – замість реформ в більшості сфер навіть не тупцювання на місці, а ерозія і відступ. Тому логічно спробувати щось змінити в місті, де я народився і живу. У мене немає нерухомості за кордоном чи маєтків в закритих котеджних містечках, я хожу пішки по вулицях, стою в корках, дихаю цим повітрям і миюся під «прекрасно очищеною» водою з Дніпра. Тому я, звісно, хочу, аби Київ реалізував свій потенціал і став сучасним і комфортним для людей містом», – пише колишній голова Митної служби.

Нефьодов стверджує, що з усіх команд «Голос» найближчий до його поглядів – як економічних, так і етичних. «Це партія, яка виступає за модерн, а не за архаіку, за європейську Україну, а не російське болото, за ліберальну економіку, а не популізм і соціалістичне минуле. Це партія, яка якщо і іноді помиляється, то це чесні помилки, а не робота на олігархів чи власну кишеню. Це партія, яка найближче до принципів «партії», а не лідерського проекту під конкретну особу. Ми ведемо в Київраду чудову команду, де є люди, які своїми руками будували компанії, захищали Україну, лікували хворих (і навіть закидали м‘ячі в корзину в NBA)», – додав він.

Нефьодов додав, що за 6 років у нього не з‘явилось палаців чи мерседесів, охорони чи іноземних рахунків. «Розумію, що всіх не переконаєш, навіть частина депутатів досі вважає, що я точно десь краду в Прозорро, просто дуууууже тишком-нишком. В коментах у Сергій Притула один дивак взагалі переконував мене, що у мене десь сховані десятки мільйонів – а я все питав, де ж мені знайти той скарб?», – пише він

«Зміни можна зробити і в Києві – від ефективних закупівель до розпродажу комунальних підприємств, з яких годуються чиновники, від публічних реєстрів майна, МАФів, культурних об’єктів, витрат та доходів до сучасної системи транспорту, від онлайн-моніторингу якості повітря і води до універсального дизайн-коду замість «вирвиоко вивісок»», – підсумував Нефьодов.

Нагадаємо, кандидатом на посаду міського голови Києві від партії “Голос” є шоумен Сергій Притула.

Останні новини

Back to top button